Firmamız 1978 senesinde Tema Tekstil Mamulleri Ticaret A.Ş ismi ile bir aile şirketi olarak Sultanhamam tekstil piyasası Aşirefendi Caddesinde kurulmuştur. 40 yaşını aşmış olan firmamız bu sektörün en eskileri arasında bulunmaktadır. İç ve dış piyasalara daha duyarlı olabilmek amacıyla 1991 yılından itibaren Osmanbey, Hacımansur sokakta ki 4 katlı, 700 m2 lik mağazamızda hizmet vermekteyiz.

Çalışma ağırlığımız %60 örme, %40 dokuma kumaşlardan oluşmaktadır. Örme kalitelerini çok dikkatle takip etmekte, yabancı fuarlardan yenilikler, teknik özellikler getirmekteyiz. Bu konuda örmede kaçınılmaz olan hatalı üretim yüzdesini minimuma indirerek, alıcı firmaların bu konulardaki haklı takdirlerini almaktayız.

Örme kalitemizin boya ve terbiye işlemleri fason olarak örmede performansın garantisini işaretleyen National Accreditation of Certification Bodies İSO 9002 - İSO 14001 belgesi taşıyan fabrikalarda yapılmaktadır.

Dokuma kalitelerimizde ise aynı şekilde Avrupa kalite standartlarını göze alarak, ihracata uygun en kaliteli kumaşları müşterilerimize sunmaya gayret etmekteyiz.

Temamız Kalite

Kurulduğumuz günden bu yana TEMAmız hep kalite oldu.Her zaman en iyiyi, en güzeli, en kaliteliyi, en iyi servis kalitesiyle birleştirerek müşterilerimize sunmak istedik. Biz ticareti büyüklerimizden, dedemizden bu şekil öğrendik, bu şekilde devam edeceğiz.

Boya Kalitemiz

Kaliteli ve insan sağlılığını ön planda tutmayı amaçladığımız için, bu bilinçteki boyahanelerde ürünlerimizin son şeklini almasını sağlıyoruz.

Çalıştığımız boyahanelerde: QEKO-TEX 100 Sertifikası Kalite yönetim sistemi Çevre yönetim sistemi Biyolojik arıtma sistemi İleri teknoloji ve laboratuar Kimyasal tuz, soda ve boya otomasyonu Fizik laboratuar testleri bulunmaktadır

Tema Tesktil Sertifika